Блок живлення Seasonic G12 GC-850W (SSP-850RT2)
В наявності
Код: 105545
Виробник: Seasonic
Характеристики
+12V1 - 70А
+3.3V - 20А
+5V - 20А
Оплата
Seasonic G12 GC (SSP-850RT2)
Висока ефективність для повсякденних обчислень
Блок живлення Seasonic G12 GC (SSP-850RT2) призначений для забезпечення ефективного та надійного живлення широкого спектру комп’ютерних систем. Завдяки стандартному форм-фактору ATX і потужності 850 Вт він задовольнить потреби як звичайних, так і орієнтованих на продуктивність користувачів.
Ефективність, сертифікована за стандартом 80 PLUS Gold
Удосконалена корекція коефіцієнта потужності
Інноваційна конструкція резонансного перетворювача LLC
Розумне та безшумне керування вентиляторами (S2FC)
Надійні компоненти для довготривалої роботи
Комплексні функції захисту
Гнучкі та універсальні можливості підключення
Економічно ефективне рішення для живлення
+12V1 70А
+3.3V 20А
+5V 20А
+5Vsb 2.5А
-12V 0.3А
4-pin CPU 1
8-pin CPU 1
Molex 3
OCP (захист від перевантаження через струм) є
OPP/OLP (захист від перевантаження) є
OTP (захист від перегрівання) є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі) є
PCI-E 6+2pin 3
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 6
SCP (захист від короткого замикання) є
UVP (захист від зниження напруги в мережі) є
Вхідна напруга 100-240 В
Габарити 150x140x86 мм
ККД 90%
Колір чорний
Модульне підключення без модульного підключення
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х120 мм
Потужність 850 Вт
Стандарт 80 Plus 80 Plus Gold
Форм-фактор ATX
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Hit
Лежак для котів і собак Petkit Four Season Sleep Bed Medium (P7110)
Sale
-35 %
Клавіатура GamePro Genesis Joker MK124W Outemu Red Swithes USB White
Sale
-5 %