Блок живлення PowerPlant для ноутбука Acer 220V, 19.5V 180W 9.23A 5.5х1.7мм (AC180G5517)
В наявності
Код: 105505
Виробник: PowerPlant
Характеристики
Вихідна напруга - 19.5 В
Вихідний струм - 9.23 А
Джерело живлення - мережа
Оплата