Блок живлення PowerPlant для ноутбука Asus 220V, 19V 150W 7.9A, 5.5х2.5мм (AS150F5525)
В наявності
Код: 105515
Виробник: PowerPlant
Оплата
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant ASUS 220V, 19V 150W 7.9A (5.5*2.5) - якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні коннектори з міцної та вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання та надійність від займань.
Вихідна напруга: 19V
Вхідна напруга: 220V
Вихідний струм: 7.9A
Споживча потужність: 150W
Роз"єми: 5.5*2.5 мм