Блок живлення PowerPlant для ноутбука Dell 220V, 19.5V 130W 6.7A, 4.5x3.0 (DL130G4530)
В наявності
Код: 105516
Виробник: PowerPlant
Характеристики
Вихідна напруга - 19.5 В
Вихідний струм - 6.7 А
Джерело живлення - мережа
Оплата
Вихідна напруга 19.5 В
Вихідний струм 6.7 А
Джерело живлення мережа
Наявність кабеля живлення з кабелем живлення
Потужність 130 Вт
Роз'єм 4.5 х 3.0 мм
Суміснісний бренд Dell
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.