Блок живлення PowerPlant для ноутбука HP 220V, 19.5V 150W 7.7A, 4.5х3.0 (HP150G4530)
В наявності
Код: 105520
Виробник: PowerPlant
Характеристики
Вихідна напруга - 19.5 В
Вихідний струм - 7.7 А
Джерело живлення - мережа
Оплата