Блок живлення PowerPlant для ноутбука IBM/Lenovo 220V, 19.5V 120W 6.15A, 6.3х3.0 (IB120G6330)
В наявності
Код: 105524
Виробник: PowerPlant
Характеристики
Вихідна напруга - 19.5 В
Вихідний струм - 6.15 А
Джерело живлення - мережа
Оплата