Блок живлення PowerPlant для ноутбуков IBM/Lenovo 220V, 20V 170W 8.5A (6.3*3.0) (IB170H6330)
В наявності
Код: 105532
Виробник: PowerPlant
Характеристики
Вихідна напруга - 20 В
Вихідний струм - 8.5 А
Джерело живлення - мережа
Оплата
Вид: Спеціалізовані блоки живлення
Вихідна напруга: 20V
Вхідна напруга: 220V
Вихідний струм: 8.5A
Споживана потужність: 170W
Роз"єми: 6.3 * 3 мм