Блок живлення PowerPlant для ноутбуков Sony 220V, 19.5V 150W 7.7A (6.5*4.4) (SO150G6544)
В наявності
Код: 105533
Виробник: PowerPlant
Характеристики
Вихідна напруга - 19.5 В
Вихідний струм - 7.7 А
Джерело живлення - мережа
Оплата