Джерело безперебійного живлення APC APC Smart-UPS 2200VA/1980W, LCD, USB, SmartConnect (SMT2200IC)
В наявності
Код: 106914
Виробник: APC
Характеристики
Акумуляторна батарея - внутрішня
Вага - 48.8 кг
Вихідна напруга - 230 В
Оплата
Джерело безперебійного живлення Smart-UPS 2200VA/1980W з LCD-дисплеєм, USB, технологією SmartConnect і 8 розетками C13 - ефективний пристрій для надійного електроживлення обладнання. З потужністю 2200 ВА та вихідною потужністю 1980 Вт, це джерело живлення забезпечує ефективний захист від відключень електропостачання.
Можливість холодного старту.
Забезпечення тимчасового живлення від батарей у разі відключення зовнішнього електроживлення.
«Зелений» режим.
Висока ефективність роботи в оперативному режимі.
Скорочення витрат на комунальні послуги, зниження тепловиділення.
РК-індикатор стану.
Сувора синусоїдальна форма вихідної напруги в режимі роботи від батарей.
Заряджання батарей із застосуванням температурної компенсації.
Продовжує термін служби батарей за рахунок регулювання зарядної напруги за температури батарей.
Отримано підтвердження відповідності вимогам безпеки від контролюючих організацій.
Замінювані користувачем батареї.
Сповіщення про відмову від батареї.
Заміна батарей під час роботи ДБЖ.
Звукові сигнали.
Забезпечує активну індикацію режиму роботи від акумуляторів, розряду акумуляторів та перевантаження.
Автоматичний перезапуск навантажень після вимкнення ДБЖ.
Автоматичний запуск підключеного обладнання після відновлення електроживлення.
Акумуляторна батарея внутрішня
Вага 48.8 кг
Вихідна напруга 230 В
Вхідна напруга 151-302 В
Габарити (ШхВхГ) 197х435х544 мм
Захист від високовольтних стрибків є
Кількість IEC-розеток 8
Кількість батарей 8
Кількість вихідних розеток 8
Колір чорний
Матеріал корпусу пластик
Наявність USB-порту є
Номінальна напруга АКБ 12 В
Потужність активна 1980 Вт
Потужність повна 2200 VA
Призначення комерційні
РК-дисплей є
Тип архітектури лінійно-інтерактивний (Line-Interactive)
Форма вихідного сигналу чиста синусоїда
Час перемикання 6-10 мс
Час роботи від АКБ при навантаженні 50% 24 хв
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-11 %