Джерело безперебійного живлення FSP 600VA/360W, USB, 6хSchuko (PPF3602303)
В наявності
Код: 107004
Виробник: FSP
Характеристики
Ємність батарей - 4.5 Агод
Акумуляторна батарея - внутрішня
Вага - 2.6 кг
Оплата
Ємність батарей 4.5 Агод
Акумуляторна батарея внутрішня
Вага 2.6 кг
Вихідна напруга 220 В
Вхідна напруга 230 В
Габарити (ШхВхГ) 305x158.5x90 мм
Захист від високовольтних стрибків є
Захист від перевантаження є
Кількість Euro-розеток (Schuko) 6
Кількість батарей 1
Кількість вихідних розеток 6
Колір чорний
Матеріал корпусу пластик
Наявність USB-порту є
Номінальна напруга АКБ 12 В
Потужність активна 360 Вт
Потужність повна 600 VA
Призначення споживчі
РК-дисплей є
Тип архітектури безперервної дії (On-line)
Форма вихідного сигналу апроксимована синусоїда
Час перемикання 6 мс
0%
0%
0%
0%
0%