Джерело безперебійного живлення FSP Champ 1000VA RT900W (PPF9001404)
В наявності
Код: 107006
Виробник: FSP
Характеристики
Вага - 11 кг
Габарити (ШхВхГ) - 310х438х88 мм
Захист від перевантаження - є
Оплата
Вага 11 кг
Габарити (ШхВхГ) 310х438х88 мм
Захист від перевантаження є
Кількість батарей 1
Кількість вихідних розеток 3
Колір чорний
Матеріал корпусу пластик
Потужність активна 900 Вт
Потужність повна 1000 VA
Призначення комерційні
РК-дисплей є
Тип архітектури безперервної дії (On-line)
Форма вихідного сигналу синусоїда
0%
0%
0%
0%
0%