Джерело безперебійного живлення FSP Champ 3K RM, 3000VA/2700W, RT2U, LCD, USB
В наявності
Код: 107008
Виробник: FSP
Характеристики
Ємність батарей - 9 Агод
Акумуляторна батарея - внутрішня
Вага - 29.3 кг
Оплата
Це джерело безперебійного живлення здатне забезпечувати до 3000VA або 2700W електропотужності, що робить його ідеальним для великих навантажень, включаючи сервери, мережеве обладнання та інші важливі системи.
Ємність батарей 9 Агод
Акумуляторна батарея внутрішня
Вага 29.3 кг
Вихідна напруга 220-230 В ± 10%
Габарити (ШхВхГ) 438х88х630 мм
Кількість Euro-розеток (Schuko) 3
Кількість батарей 6
Кількість вихідних розеток 3
Колір чорний
Матеріал корпусу пластик
Наявність USB-порту є
Номінальна напруга АКБ 12 В
Потужність активна 2700 Вт
Потужність повна 3000 VA
Призначення комерційні
РК-дисплей є
Тип архітектури безперервної дії (On-line)
Форма вихідного сигналу чиста синусоїда
Час роботи від АКБ при навантаженні 50% 9 хв
0%
0%
0%
0%
0%