Монiтор Philips 27" 27M2N3200S IPS Black 180Hz
В наявності
Код: 116015
Виробник: Philips
Характеристики
DisplayPort - 1
DVI - відсутній
HDMI - 2
Оплата
Два вбудовані динаміки потужністю по 2 Вт відтворюють чистий та виразний звук. Дивіться фільми, слухайте музику, спілкуйтесь з родиною, друзями, колегами без додаткового обладнання.
DisplayPort 1
DVI відсутній
HDMI 2
Kensington Lock є
VESA 100х100 мм
VGA (D-Sub) відсутній
Безрамковий монітор так
Вага 4.71 кг
Вбудована аудіосистема є
Габарити (ШхВхГ) 615х463х196 мм
Діагональ екрану 27"
Додаткові роз'єми mini-jack 3.5 мм
Колір чорний
Поверхня екрану матова
Поворотний екран (Pivot) відсутній
Потужність аудіосистеми 2х2 Вт
Регулювання по висоті відсутнє
Роздільна здатність екрану 1920x1080
Співвідношення сторін 16:9
Споживана потужність (в роботі) 27.4 Вт
Тип матриці IPS
Час реакції 1 мс
Частота оновлення 180 Гц
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.