Ноутбук Asus V16 V3607VM-RP014 (90NB16K1-M000E0) Black
Sale
-7 %
В наявності
Код: 117375
Виробник: ASUS
До кінця акції:
Характеристики
Bluetooth - Bluetooth 5.3
Display Port - відсутній
HDMI - є
Оплата
Заряджання через порт USB-C
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Bluetooth Bluetooth 5.3
Display Port відсутній
HDMI є
LAN (RJ-45) відсутній
Thunderbolt 4 відсутній
Thunderbolt 5 відсутній
USB 2.0 відсутній
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) 2 + 1 x USB Type-C
USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) відсутній
USB 3.2 Gen 2x2 відсутній
USB4 відсутній
VGA (D-Sub) відсутній
Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax)
Ємність акумулятору 63 Вт-год
Ідентифікація відбитка пальця відсутня
Вага 1,95 кг
Веб-камера FullHD 1080p
Виробник відеокарти nVidia
Виробник процесора Intel
Габарити (ШхГхВ) 357х250.7х22 мм
Діагональ екрану 16"
Кількість ядер процесора 8
Кардридер відсутній
Колір чорний
Матеріал корпусу пластик
Модель відеокарти GeForce RTX5060
Модель процесора Intel Core 5 210H
Наявність підсвічування клавіатури з підсвічуванням
Обсяг SSD 1 ТБ SSD
Обсяг пам'яті відеокарти 8 ГБ
Операційна система DOS/Без ОС
Оптичний привод без дисководу
Покриття екрану матове
Роздільна здатність екрану 1920x1200
Сенсорний екран відсутній
Серія V
Серія процесора Intel Core 5
Тип відеокарти дискретна
Тип екрану IPS
Тип оперативної пам'яті DDR5
Частота оновлення екрану 144 Гц
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-26 %
Кухонний комбайн Tefal Bake Partner QB522838
-17 %