Вентилятор Lian Li Uni Fan CL Wireless 120-3 Reverse Blade Black (G99.12RCL1W3B.00)
В наявності
Код: 129303
Виробник: Lian Li
Характеристики
Діаметр вентилятора - 120 мм
Додаткові дані - незалежне підсвічування лопатей та корпусу
Кількість у комплекті - 3 шт
Оплата
Діаметр вентилятора 120 мм
Додаткові дані незалежне підсвічування лопатей та корпусу
Кількість у комплекті 3 шт
Колір корпусу чорний
Колір крильчатки білий
Максимальна швидкість обертів 2100 об/хв
Номінальна напруга 12 В
Підсвічування ARGB
Повітряний потік 72.73 CFM
Призначення для корпусу
Рівень шуму 30.8 дБ
Регулювання обертів є
Роз'єм живлення 4-Pin
Розміри 120 х 120 х 28 мм
Споживана потужність 5.16 Вт
Тип підшипника гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing)
Товщина 28 мм
0%
0%
0%
0%
0%