Об`єктив Sony 16mm F1.8 G NEX FF (SEL16F18G.SYX)
В наявності
Код: 118537
Байонет (кріплення) - Sony E
Вага - 304 г
Внутрішнє фокусування - є
Оплата
Sony FE 16mm f/1.8 G — компактний надширококутний фікс для повнокадрових Sony з неймовірно м`яким боке та високою світлосилою f/1.8. 11-пелюсткова діафрагма, два XD-мотори, стабілізація та захист від пилу/вологи. Мінімальна дистанція фокусу 15 см, вага лише 304 г. Ідеальний для астро, пейзажів, архітектури, влогів та відео. Один з найкращих ширококутників у системі Sony E-mount.
Байонет (кріплення) Sony E
Вага 304 г
Внутрішнє фокусування є
Габарити (діаметр/довжина) 75 x 73.8 мм
Діаметр фільтра 67 мм
Кількість пелюсток діафрагми 11
Конструкція (елементів/груп) 15/12
Кути огляду 107°
Мінімальна діафрагма f/22
Мінімальна дистанція фокусування 0.15 м
Максимальна діафрагма f/1.8
Максимальне збільшення 0.3
Привід автофокусування мотор
Тип об'єктива ширококутний
Фокусна відстань 16 мм
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Sale
-46 %
Сковорода Bergner Earth Black 28 см (BG-34624-BK)
Sale
-33 %