Об`єктив Sony 16mm F1.8 G NEX FF (SEL16F18GB.SYX)
В наявності
Код: 118536
Виробник: Sony
Характеристики
Байонет (кріплення) - Sony E
Вага - 304 г
Діаметр фільтра - 67 мм
Оплата
Байонет (кріплення) Sony E
Вага 304 г
Діаметр фільтра 67 мм
Кількість пелюсток діафрагми 11
Конструкція (елементів/груп) 15/12
Кути огляду 107°
Мінімальна діафрагма f/22
Мінімальна дистанція фокусування 0,13 м
Максимальна діафрагма f/1.8
Привід автофокусування мотор
Тип об'єктива надширококутні
Фокусна відстань 16 мм
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-38 %
Сковорода WOK Bergner Midnight 28 см (BG-30129-GR)
Sale
-11 %