Об`єктив Sony 85mm F1.4 GM II NEX FF (SEL85F14GM2B.SYX)
В наявності
Код: 118540
Байонет (кріплення) - Sony E
Вага - 642 г
Діаметр фільтра - 77 мм
Оплата
Байонет (кріплення) Sony E
Вага 642 г
Діаметр фільтра 77 мм
Кількість пелюсток діафрагми 11
Конструкція (елементів/груп) 11/14
Кути огляду 29°
Мінімальна діафрагма f/16
Мінімальна дистанція фокусування 0.85 м
Максимальна діафрагма f/1.4
Привід автофокусування мотор
Тип об'єктива портретний
Фокусна відстань 85 мм
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Sale
-38 %