Вентилятор Lian Li TL 120-1, White Cooler (G99.12TL1W.00)
В наявності
Код: 129306
Виробник: Lian Li
Характеристики
Діаметр вентилятора - 120 мм
Кількість у комплекті - 1 шт
Колір корпусу - білий
Оплата
Особливості
Вентилятор з оптимізованим шумом і продуктивністю.
Лопаті вентилятора LCP (рідкокристалічний полімер) використовуються для жорсткого допуску.
Підшипник FDB з мідним екраном для забезпечення стабільного обертання робочого колеса.
Збільшене нескінченне дзеркало навколо рами з довшим світловодом для єдиного ланцюжкового вигляду.
Має дві світлові зони для покращеного налаштування освітлення.
Система блокування UNIFAN для зручності управління кабелем.
Підключення кабелю підтримується з обох сторін вентилятора.
Підтримка до 10 вентиляторів на порт контролера через шлейфовий кабель POGO.
Світлодіодне освітлення та контролер швидкості вентилятора спільно з UNIFAN TL LCD.
Повний контроль програмного забезпечення за допомогою L-Connect 3.
Діаметр вентилятора 120 мм
Кількість у комплекті 1 шт
Колір корпусу білий
Колір крильчатки білий
Максимальна швидкість обертів 2600 об/хв
Номінальна напруга 12 В
Підсвічування ARGB
Повітряний потік 90.1 CFM
Призначення для корпусу
Рівень шуму 33 дБ
Регулювання обертів є
Роз'єм живлення 4-Pin + 9-pin USB
Роз'єм управління підсвічуванням 3-Pin
Розміри 120 х 120 х 28 мм
Споживана потужність 5.8 Вт
Тип підшипника гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing)
Товщина 28 мм
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-29 %