Вентилятор Lian Li Uni Fan SL Wireless LCD 120-3 Reverse White (G99.12RSLLCD1W3W.00)
В наявності
Код: 129296
Виробник: Lian Li
Характеристики
Діаметр вентилятора - 120 мм
Кількість у комплекті - 3 шт
Колір корпусу - білий
Оплата
Діаметр вентилятора 120 мм
Кількість у комплекті 3 шт
Колір корпусу білий
Колір крильчатки білий
Максимальна швидкість обертів 1900 об/хв
Наявність дисплея є
Номінальна напруга 12 В
Підсвічування ARGB
Повітряний потік 51.45 CFM
Призначення для корпусу
Рівень шуму 31 дБ
Регулювання обертів є
Роз'єм живлення 4-Pin
Розміри 120 х 124.5 х 28 мм
Споживана потужність 2.64 Вт
Тип підшипника гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing)
Товщина 28 мм
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-9 %
Акустична система Sony Ult Field 1 White (SRSULT10W.E)
Sale
-13 %