Телевізор Philips 55PUS8010/12
Телевізор Philips 55PUS8010/12
Телевізор Philips 55PUS8010/12
Телевізор Philips 55PUS8010/12
Телевізор Philips 55PUS8010/12
Телевізор Philips 55PUS8010/12
В наявності
Код: 126327
Виробник: Philips
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 200 х 100
Оплата
Є телевізор. А є телевізор з Ambilight
Яскраві моменти. Чіткіші сцени
Колір і контрастність, що розкриваються завдяки HDR10+
Оточіть себе звуком Dolby Atmos та DTS:X
Titan OS. Зручна ОС
Легке під’єднання до мереж «розумного» дому
Розміри на вибір
Європейський дизайн із турботою про екологію
Додайте чіткості кожному слову з функцією підсилення вокалу
Можливість підключення для ігор
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 200 х 100
Відстань між ніжками 1041 мм
Вага без підставки 10.3 кг
Вага з підставкою 10.5 кг
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 55"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц
Енергоспоживання 53 Вт
Колір чорний
Оперативна пам'ять 2 ГБ
Покриття екрана антивідблискове
Потужність звуку 2 х 10 Вт
Процесор зображення Pixel Precise Ultra HD
Роз'єми 3хHDMI, 2хUSB, RF-in, Ethernet, mini Jack
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1226x715x88 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 1226x774x281 мм
Технології звуку Dolby Atmos
Технологія дисплея LED
Тип матриці DLED
Фото JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF
Цифровой тюнер DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Частота оновлення 60 Гц
0%
0%
0%
0%
0%