Телевізор Philips 50PUS7000/12
Телевізор Philips 50PUS7000/12
Телевізор Philips 50PUS7000/12
Телевізор Philips 50PUS7000/12
Телевізор Philips 50PUS7000/12
В наявності
Код: 126317
Виробник: Philips
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 200 х 100
Оплата
Яскраві моменти. Чіткіші сцени.
Оточіть себе звуком Dolby Atmos та DTS:X
Titan OS. Зручна ОС
Легке під’єднання до мереж «розумного» дому
Будь-який розмір для ваших потреб
Колір і контрастність, що розкриваються завдяки HDR10+
Додайте чіткості кожному слову з функцією підсилення вокалу
Можливість підключення для ігор
Європейський дизайн із турботою про екологію
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 200 х 100
Wi-Fi є
Аудіо MP3, WAV, AAC, FLAC
Відео AVI, MKV, HEVC, H.264/MPEG-4 AVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9, HEVC (H.265), AV1
Відстань між ніжками 790 мм
Вага без підставки 7.9 кг
Вага з підставкою 8.07 кг
Версія Bluetooth 5.2
Внутрішня пам'ять 8 Гб
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 50"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц
Енергоспоживання 66 Вт
Колір чорний
Оперативна пам'ять 2 ГБ
Операційна система Titan
Підтримка HDR є
Покриття екрана антивідблискове
Потужність звуку 2 х 10 Вт
Процесор зображення Pixel Precise Ultra HD
Роз'єми 3хHDMI, 2хUSB, RF-in, Ethernet, mini Jack
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1111x649x88 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 1111x670x256 мм
Технології звуку Dolby Atmos
Технологія дисплея LED
Тип матриці DLED
Фото JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF
Цифровой тюнер DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Частота оновлення 60 Гц
Яскравість 230 кд/м2
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Телевізор Philips 50PUS7000/12
Телевізор Philips 50PUS7000/12
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-19 %