Телевізор Philips 50PUS9010/12
Телевізор Philips 50PUS9010/12
Телевізор Philips 50PUS9010/12
Телевізор Philips 50PUS9010/12
Телевізор Philips 50PUS9010/12
Телевізор Philips 50PUS9010/12
Телевізор Philips 50PUS9010/12
Телевізор Philips 50PUS9010/12
В наявності
Код: 126321
Виробник: Philips
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 200 х 300
Оплата
Єдиний телевізор із вбудованою підсвіткою позаду
Виражена чіткість і яскравість зображення з 4K QLED
Бачити – значить вірити з технологією зображення Philips P5
Кінематографічні враження від перегляду з Dolby
DTS:X для абсолютного 3D-звуку
Піднесіть свої ігри на новий рівень
Titan OS. Зручна ОС
Легко під’єднуйтеся до мережі вашого розумного дому
Будь-який розмір для ваших потреб
Додайте чіткості кожному слову з функцією підсилення вокалу
Європейське дизайнерське мислення
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 200 х 300
Wi-Fi є
Аудіо MP3, WAV, AAC, FLAC
Відео AVI, MKV, HEVC, H.264/MPEG-4 AVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9, HEVC (H.265), AV1
Відстань між ніжками 500 мм
Вага без підставки 13.5 кг
Вага з підставкою 15.7 кг
Версія Bluetooth 5.2
Внутрішня пам'ять 8 Гб
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 50"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц
Енергоспоживання 80 Вт
Колір чорний
Оперативна пам'ять 3 Гб
Операційна система Titan
Підтримка HDR є
Покриття екрана антивідблискове
Потужність звуку 4 х 10 Вт
Процесор зображення P5 Perfect Picture Engine
Роз'єми 4хHDMI, 2хUSB, LAN, mini Jack, RF-in, Ethernet
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1116x656x82 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 1116x715x257 мм
Технології звуку Dolby Atmos, Dolby Digital, DTS:X
Технологія дисплея QLED
Тип матриці DLED
Фото JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF
Цифровой тюнер DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Частота оновлення 144 Гц
Яскравість 500 кд/м2
0%
0%
0%
0%
0%