Телевізор Tesla 50E655BUS
Телевізор Tesla 50E655BUS
Телевізор Tesla 50E655BUS
Телевізор Tesla 50E655BUS
Телевізор Tesla 50E655BUS
Телевізор Tesla 50E655BUS
Телевізор Tesla 50E655BUS
Телевізор Tesla 50E655BUS
Телевізор Tesla 50E655BUS
Телевізор Tesla 50E655BUS
Телевізор Tesla 50E655BUS
Телевізор Tesla 50E655BUS
Телевізор Tesla 50E655BUS
Телевізор Tesla 50E655BUS
Телевізор Tesla 50E655BUS
Sale
-6 %
Телевізор Tesla 50E655BUS
В наявності
Код: 126434
Виробник: Tesla
До кінця акції:
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 200 х 300
Оплата
Опис Телевізор Tesla 50E655BUS
Інструкція з використання: Тисність тут
Розумний підхід до розваг
Ідеальна картинка, реалістичний рух
Google TV: розваги за вашими правилами
Елегантність та функціональність
Smart TV зі Smart TV
VESA 200 х 300
Wi-Fi є
Аудіо MP3, M4A, AAC, WMA, WMA Pro, AC3
Відео AVI, MP4, MPG, MKV, MOV, DAT, VOB, RM, RMVB, TS
Вага без підставки 7.5 кг
Вага з підставкою 7.7 кг
Версія Bluetooth 5.1
Внутрішня пам'ять 16 ГБ
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 50"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Енергоспоживання 100 Вт
Колір чорний
Комплект постачання підставка, пульт ДК, батарейки, інструкція, гарантійний талон
Контрастність 5000:1
Модель пульту Voice Remote / 8A
Оперативна пам'ять 2 ГБ
Операційна система Google TV
Підтримка HDR є
Підтримка NTFS є
Покриття екрана глянсове
Потужність звуку 2 х 12 Вт
Процесор зображення Mali-G52
Роз'єми 3хHDMI, 2хUSB, LAN, S/PDIF, CI+, AV, RF-in, LNB-in
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1110х639х79 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 1110х689х316 мм
Технології звуку Dolby Atmos
Технологія MEMC є
Технологія дисплея LED
Фото JPG, PNG, BMP
Цифровой тюнер DVB-T/T2/C/S/S2
Час відгуку 6.5 мс
Частота оновлення 60 Гц
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Телевізор Tesla 50E655BUS
Телевізор Tesla 50E655BUS
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-0 %