Телевізор Tesla Q55E655GUS
Телевізор Tesla Q55E655GUS
Телевізор Tesla Q55E655GUS
Телевізор Tesla Q55E655GUS
Телевізор Tesla Q55E655GUS
Телевізор Tesla Q55E655GUS
Телевізор Tesla Q55E655GUS
Телевізор Tesla Q55E655GUS
Телевізор Tesla Q55E655GUS
Телевізор Tesla Q55E655GUS
Телевізор Tesla Q55E655GUS
Sale
-5 %
Телевізор Tesla Q55E655GUS
В наявності
Код: 126439
Виробник: Tesla
До кінця акції:
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 200 х 300
Оплата
Інструкція з використання: Тисність тут
Розумна продуктивність із деталізацією QLED
Вищий рівень із безмежними розвагами та вражаючим зображенням
GOOGLE TV – Розваги, створені для вас
Там, де елегантність поєднується з практичністю
Smart TV зі Smart TV
VESA 200 х 300
Wi-Fi є
Аудіо MP3, M4A, AAC, WMA, WMA Pro
Відео AVI, MP4, MPG, MKV, MOV, DAT, VOB, RM, RMVB, TS
Вага без підставки 7.7 кг
Вага з підставкою 8.7 кг
Версія Bluetooth 5.1
Внутрішня пам'ять 16 ГБ
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 55"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Енергоспоживання 110 Вт
Колір сірий
Комплект постачання підставка, пульт ДК, батарейки, інструкція, гарантійний талон
Контрастність 5000:1
Модель пульту Voice Remote / 8A
Оперативна пам'ять 2 ГБ
Операційна система Google TV
Підтримка HDR є
Підтримка NTFS є
Покриття екрана глянсове
Потужність звуку 2 х 12 Вт
Процесор зображення Mali-G52
Роз'єми 3хHDMI, 2хUSB, LAN, S/PDIF, CI+, AV, RF-in, LNB-in
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1225х707х79 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 1225х754х316 мм
Технології звуку Dolby Atmos
Технологія MEMC є
Технологія дисплея QLED
Фото JPG, PNG, BMP
Цифровой тюнер DVB-T/T2/C/S/S2
Час відгуку 6.5 мс
Частота оновлення 60 Гц
0%
0%
0%
0%
0%