Телевізор Tesla Q65E655GUS
Телевізор Tesla Q65E655GUS
Телевізор Tesla Q65E655GUS
Телевізор Tesla Q65E655GUS
Телевізор Tesla Q65E655GUS
Телевізор Tesla Q65E655GUS
Телевізор Tesla Q65E655GUS
Телевізор Tesla Q65E655GUS
Телевізор Tesla Q65E655GUS
Телевізор Tesla Q65E655GUS
Телевізор Tesla Q65E655GUS
Телевізор Tesla Q65E655GUS
В наявності
Код: 126440
Виробник: Tesla
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 200 х 500
Оплата
Інструкція з використання: Тисність тут
Розумна продуктивність із деталізацією QLED
Вищий рівень із безмежними розвагами та вражаючим зображенням
GOOGLE TV – Розваги, створені для вас
Там, де елегантність поєднується з практичністю
Smart TV зі Smart TV
VESA 200 х 500
Wi-Fi є
Аудіо MP3, M4A, AAC, WMA, WMA Pro
Відео AVI, MP4, MPG, MKV, MOV, DAT, VOB, RM, RMVB, TS
Вага без підставки 11 кг
Вага з підставкою 12.1 кг
Версія Bluetooth 5.1
Внутрішня пам'ять 16 ГБ
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 65"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Енергоспоживання 160 Вт
Колір сірий
Комплект постачання підставка, пульт ДК, батарейки, інструкція, гарантійний талон
Контрастність 5000:1
Модель пульту Voice Remote / 8A
Оперативна пам'ять 2 ГБ
Операційна система Google TV
Підтримка HDR є
Підтримка NTFS є
Покриття екрана глянсове
Потужність звуку 2 х 12 Вт
Процесор зображення Mali-G52
Роз'єми 3хHDMI, 2хUSB, LAN, S/PDIF, CI+, AV, RF-in, LNB-in
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1444х828х79 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 1444х878х316 мм
Технології звуку Dolby Atmos
Технологія MEMC є
Технологія дисплея QLED
Фото JPG, PNG, BMP
Цифровой тюнер DVB-T/T2/C/S/S2
Час відгуку 6.5 мс
Частота оновлення 60 Гц
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Телевізор Tesla Q65E655GUS
Телевізор Tesla Q65E655GUS
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-17 %