Блок живлення PowerPlant для ноутбуков Apple 220V, 20V 61W (USB Type-C) (AP61HCUSB)
В наявності
Код: 105527
Виробник: PowerPlant
Характеристики
Вихідна напруга - 5 - 20.3 В
Вихідний струм - 3 А
Джерело живлення - мережа
Оплата
Комплектація: кабель, блок живлення, фірмова упаковка
Підходить до моделей:
APPLE
MacBook Pro (13 дюймов, 2018 г.)
MacBook Pro (13 дюймов, 2017 г.)
Вихідна напруга 5 - 20.3 В
Вихідний струм 3 А
Джерело живлення мережа
Довжина кабеля 1.8 м
Потужність 61 Вт
Роз'єм USB Type-C
Суміснісний бренд Apple
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-0 %