Джерело безперебійного живлення Eaton 5E 700VA/360W USB (5E700UI)
В наявності
Код: 106968
Виробник: Eaton
Характеристики
Ємність батарей - 7 Агод
Акумуляторна батарея - внутрішня
Вага - 4.2 кг
Оплата
Ємність батарей 7 Агод
Акумуляторна батарея внутрішня
Вага 4.2 кг
Вихідна напруга 230 В
Вхідна напруга 140-300 В
Габарити (ШхВхГ) 288х100х148 мм
Захист від високовольтних стрибків є
Кількість IEC-розеток 4
Кількість батарей 1
Кількість вихідних розеток 4
Колір чорний
Матеріал корпусу пластик
Наявність USB-порту є
Номінальна напруга АКБ 12 В
Потужність активна 360 Вт
Потужність повна 700 VA
Призначення споживчі
Тип архітектури лінійно-інтерактивний (Line-Interactive)
Форма вихідного сигналу апроксимована синусоїда
Час перемикання 10 мс
0%
0%
0%
0%
0%