Джерело безперебійного живлення Eaton 9SX, 1000VA/900W (9SX1000IR)
В наявності
Код: 106980
Виробник: Eaton
Характеристики
Ємність батарей - 9 Агод
Акумуляторна батарея - внутрішня
Вага - 15.7 кг
Оплата
Графічний РК-дисплей
Готовий до віртуалізації
Подовжений час роботи
Ємність батарей 9 Агод
Акумуляторна батарея внутрішня
Вага 15.7 кг
Вихідна напруга 230 В
Вхідна напруга 200-240 В
Габарити (ШхВхГ) 438х86.5х438 мм
Захист від високовольтних стрибків є
Захист від короткого замикання є
Захист від перевантаження є
Кількість IEC-розеток 6
Кількість батарей 3
Кількість вихідних розеток 6
Колір чорний/сріблястий
Матеріал корпусу метал
Наявність USB-порту є
Номінальна напруга АКБ 12 В
Потужність активна 900 Вт
Потужність повна 1000 VA
Призначення комерційні
РК-дисплей є
Тип архітектури безперервної дії (On-line)
Форма вихідного сигналу синусоїда
0%
0%
0%
0%
0%