Джерело безперебійного живлення Eaton 5P G2, 1550VA/1350W (5P1550IG2)
В наявності
Код: 106972
Виробник: Eaton
Характеристики
Ємність батарей - 9 Агод
Акумуляторна батарея - внутрішня
Вага - 15.1 кг
Оплата
Особливості:
- Автоматичне регулювання напруги (AVR)
- Енергоефективність, зниження витрат на електроенергію та охолодження
- Забезпечує чистий синусоїдальний вихід
- Сумісність із віртуальними середовищами (VMware, Hyper-V, Citrix Xen, Redhat)
- Повністю інтегрується з пакетом програм Eaton Brightlayer
- 1 порт USB + 1 serial порт
- Графічний РК-дисплей нового покоління
- Батареї з можливістю гарячої заміни
- Дистанційне перезавантаження та оптимізація часу роботи завдяки 2 керованим групам розеток
- Роз’єми дистанційного ввімкнення/вимкнення та дистанційного вимкнення живлення
Ємність батарей 9 Агод
Акумуляторна батарея внутрішня
Вага 15.1 кг
Вихідна напруга 230 В
Вхідна напруга 200-240 В
Габарити (ШхВхГ) 150х233х445 мм
Захист від високовольтних стрибків є
Захист від перевантаження є
Кількість IEC-розеток 8
Кількість батарей 3
Кількість вихідних розеток 8
Колір чорний/сріблястий
Матеріал корпусу метал
Наявність USB-порту є
Номінальна напруга АКБ 12 В
Потужність активна 1350 Вт
Потужність повна 1550 VA
Призначення споживчі
РК-дисплей є
Тип архітектури лінійно-інтерактивний (Line-Interactive)
Форма вихідного сигналу чиста синусоїда
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-0 %
Sale
-0 %