Джерело безперебійного живлення Eaton 9SX, 1500VA/1350W (9SX1500I)
В наявності
Код: 106981
Виробник: Eaton
Характеристики
Ємність батарей - 9 Агод
Акумуляторна батарея - внутрішня
Вага - 18.5 кг
Оплата
Графічний РК-дисплей
Готовий до віртуалізації
Збільшений час роботи
Ємність батарей 9 Агод
Акумуляторна батарея внутрішня
Вага 18.5 кг
Вихідна напруга 230 В
Вхідна напруга 200-240 В
Габарити (ШхВхГ) 160х252х437 мм
Захист від високовольтних стрибків є
Захист від короткого замикання є
Захист від перевантаження є
Кількість IEC-розеток 6
Кількість батарей 4
Кількість вихідних розеток 6
Колір чорний
Матеріал корпусу метал
Наявність USB-порту є
Номінальна напруга АКБ 12 В
Потужність активна 1350 Вт
Потужність повна 1500 VA
Призначення комерційні
РК-дисплей є
Тип архітектури безперервної дії (On-line)
Форма вихідного сигналу чиста синусоїда
0%
0%
0%
0%
0%