Кронштейн Gembird TVS-65S-02 (VESA400х400)
В наявності
Код: 113008
Виробник: Gembird
Характеристики
Вид кронштейна - поворотний
Допустиме навантаження - 35 кг
Колір - чорний
Оплата
Особливості
Стильна підставка під телевізор з основою із загартованого скла
Регульоване по висоті кріплення для телевізора
Підтримує більшість LCD-телевізорів з діагоналлю 32-65 дюймів
Забезпечує діапазон повороту до 20 градусів в обох напрямках
Допускає нахил до 8 градусів
Сумісність із VESA, макс. 400 мм x 400 мм
Інтегрована система кабель-менеджменту
Вид кронштейна поворотний
Допустиме навантаження 35 кг
Колір чорний
Кут повороту + 20/- 20°
Максимальный стандарт VESA 400х400 мм
Рекомендована діагональ 32" - 65"
Стандарти VESA 200x200 мм, 200x300 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм
0%
0%
0%
0%
0%