Кронштейн Gembird WM-60ST-01 (VESA400х400)
В наявності
Код: 113018
Виробник: Gembird
Характеристики
Відстань від стіни - 42 - 452 мм
Вид кронштейна - поворотно-похилий
Допустиме навантаження - 35 кг
Оплата
Настінний кронштейн для телевізора з двома кріпленнями
Підтримує більшість LCD/LED-телевізорів з діагоналлю 32-60 дюймів
Сумісність із VESA, макс. 400 мм х 400 мм
Практичні кріплення для кабелю
У комплект входять усі необхідні монтажні матеріали
Відстань від стіни 42 - 452 мм
Вид кронштейна поворотно-похилий
Допустиме навантаження 35 кг
Колір чорний
Кут нахилу -2/+15°
Кут повороту 40°
Рекомендована діагональ 32" - 60"
Стандарти VESA 100х100 мм, 400х400 мм
0%
0%
0%
0%
0%