Кронштейн Gembird WM-75ST-01 (VESA600х400)
Sale
-7 %
Hit
В наявності
Код: 113021
Виробник: Gembird
До кінця акції:
Характеристики
Відстань від стіни - 49 - 393 мм
Вид кронштейна - поворотно-похилий
Допустиме навантаження - 45 кг
Оплата
Настінний кронштейн для телевізора з подвійним кріпленням
Підтримує більшість LCD/LED-телевізорів з діагоналлю 32-75 дюймів
Сумісність із VESA, макс. 600 мм х 400 мм
Практичні кріплення для кабелю
У комплект входять усі необхідні монтажні матеріали
Відстань від стіни 49 - 393 мм
Вид кронштейна поворотно-похилий
Допустиме навантаження 45 кг
Колір чорний
Кут нахилу -5/+8°
Кут повороту 50°
Рекомендована діагональ 32" - 75"
Стандарти VESA 100х100, 600х400 мм
0%
0%
0%
0%
0%