Кронштейн Gembird WM-58ST-01 (VESA400х400)
В наявності
Код: 113017
Виробник: Gembird
Характеристики
Відстань від стіни - 60 - 470 мм
Вид кронштейна - поворотний
Допустиме навантаження - 35 кг
Оплата
Настінний кронштейн для телевізора з одним кріпленням
Підтримує більшість LCD/LED-телевізорів з діагоналлю 32-58 дюймів
Сумісність із VESA, макс. 400 мм х 400 мм
Практичні кріплення для кабелю
У комплект входять усі необхідні монтажні матеріали
Відстань від стіни 60 - 470 мм
Вид кронштейна поворотний
Допустиме навантаження 35 кг
Колір чорний
Кут нахилу -2/+10°
Кут повороту 40°
Рекомендована діагональ 32" - 58"
Стандарти VESA 100х100 мм, 400х400 мм
0%
0%
0%
0%
0%