Вентилятор Fractal Design Momentum 12 White (FD-F-MO1-1202)
В наявності
Код: 127856
Виробник: Fractal Design
Характеристики
MTBF - 90000 год
Діаметр вентилятора - 120 мм
Кількість у комплекті - 1 шт
Оплата
Momentum 12
Потужні лопаті
Плавна робота
Тиха ефективність
Керована потужність
Зручне підключення
Охайний дизайн
Зниження вібрації
Менше вібрацій між корпусом і вентиляторами завдяки вбудованим гумовим вставкам у місцях кріплення.
MTBF 90000 год
Діаметр вентилятора 120 мм
Кількість у комплекті 1 шт
Колір корпусу білий
Колір крильчатки білий
Максимальна швидкість обертів 2200 об/хв
Номінальна напруга 12 В
Номінальний струм 0.2 A
Підсвічування без підсвічування
Повітряний потік 67.34 CFM
Призначення для корпусу
Рівень шуму 31.4 дБ
Регулювання обертів є
Роз'єм живлення 4-Pin
Розміри 120 х 120 х 25 мм
Споживана потужність 2.4 Вт
Тип підшипника гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing)
Товщина 25 мм
0%
0%
0%
0%
0%