Вентилятор Fractal Design Momentum 14 ARGB White (FD-F-MR1-1402)
В наявності
Код: 127857
Виробник: Fractal Design
Характеристики
MTBF - 90000 год
Діаметр вентилятора - 140 мм
Кількість у комплекті - 1 шт
Оплата
Покращене підсвічування
Потужні лопаті
Плавна робота
Тиха продуктивність
Керована потужність
Зручне підключення
Лаконічний дизайн
Сучасне мінімалістичне оформлення зі стильним виглядом і використанням якісних матеріалів.
Знижена вібрація
MTBF 90000 год
Діаметр вентилятора 140 мм
Кількість у комплекті 1 шт
Колір корпусу білий
Колір крильчатки білий
Максимальна швидкість обертів 1800 об/хв
Номінальна напруга 12 В
Номінальний струм 0.17 А
Підсвічування ARGB
Повітряний потік 74.39 CFM
Призначення для корпусу
Рівень шуму 28 дБ
Регулювання обертів є
Роз'єм живлення 4-Pin
Розміри 140 х 140 х 25 мм
Споживана потужність 2.04 Вт
Тип підшипника гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing)
Товщина 25 мм
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-33 %