Вентилятор Fractal Design Momentum 14 White (FD-F-MO1-1402)
В наявності
Код: 127858
Виробник: Fractal Design
Характеристики
MTBF - 90000 год
Діаметр вентилятора - 140 мм
Кількість у комплекті - 1 шт
Оплата
Momentum 14
Потужні лопаті
Плавна робота
Тихе охолодження
Регульована потужність
Зручне підключення
Лаконічний дизайн
Знижена вібрація
Вбудовані гумові вставки навколо кріплень зменшують вібрації між корпусом і вентиляторами.
MTBF 90000 год
Діаметр вентилятора 140 мм
Кількість у комплекті 1 шт
Колір корпусу білий
Колір крильчатки білий
Максимальна швидкість обертів 1800 об/хв
Номінальна напруга 12 В
Номінальний струм 0.18 А
Підсвічування без підсвічування
Повітряний потік 79.79 CFM
Призначення для корпусу
Рівень шуму 31.8 дБ
Регулювання обертів є
Роз'єм живлення 4-Pin
Розміри 140 х 140 х 25 мм
Споживана потужність 2.16 Вт
Тип підшипника гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing)
Товщина 25 мм
0%
0%
0%
0%
0%