Вентилятор Fractal Design Prisma AL-12 PWM ARGB White (FD-FAN-PRI-AL12-PWM-WT)
В наявності
Код: 127859
Виробник: Fractal Design
Характеристики
MTBF - 100000 год
Вага - 169 г
Діаметр вентилятора - 120 мм
Оплата
Вентилятор 120 мм з ARGB-підсвічуванням — це поєднання ефективного охолодження, тиші та стильного дизайну. Завдяки підшипнику LLS він має підвищений ресурс роботи до 100 000 годин, забезпечуючи стабільну й довговічну роботу системи.
Швидкість обертання регулюється за допомогою 4-pin PWM підключення в діапазоні 500–2000 об/хв, що дозволяє оптимізувати співвідношення між продуктивністю та рівнем шуму (до 32.7 дБ). Потужний повітряний потік 85.71 CFM та тиск 2.78 мм H2O гарантують ефективне охолодження навіть при інтенсивному навантаженні.
MTBF 100000 год
Вага 169 г
Діаметр вентилятора 120 мм
Кількість у комплекті 1 шт
Колір корпусу білий
Колір крильчатки білий
Максимальна швидкість обертів 2000 об/хв
Номінальна напруга 12 В
Номінальний струм 0.18 А
Підсвічування ARGB
Повітряний потік 85.7 CFM
Призначення для корпусу
Рівень шуму 32.7 дБ
Регулювання обертів є
Роз'єм живлення 4-Pin
Роз'єм управління підсвічуванням 3-Pin
Розміри 120 х 120 х 25 мм
Споживана потужність 2.16 Вт
Товщина 25 мм
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-0 %