Модуль пам`ятi DDR4 2x16GB/3600 G.Skill Trident Z RGB (F4-3600C18D-32GTZR)
Hit
В наявності
Код: 115123
Виробник: G.Skill
Характеристики
CAS Latency (CL) - CL18
Геймерська - так
Загальний об'єм пам`яті - 32 ГБ
Оплата
Оптимальна пам'ять для сучасного ПК!
Повний діапазон RGB для вашого задоволення
Винятковий дизайн, який залишає свої позначки
Trident Z – це продуктивність першого класу
Синхронізація з освітленням системи
Підтримка XMP 2.0 для максимальної продуктивності
CAS Latency (CL) CL18
Геймерська так
Загальний об'єм пам`яті 32 ГБ
Кількість модулів у комплекті 2 шт
Колір чорний
Лінійка пам'яті G.Skill Trident Z RGB
Напруга живлення 1.2В / 1.35В
Наявність підсвічування з підсвічуванням
Об'єм одного модуля 16 ГБ
Підтримка профілю Intel XMP є
Призначення для ПК
Система охолодження пасивна (радіатор)
Стандарт пам'яті PC4-28800
Тип оперативної пам'яті DDR4
Форм-фактор DIMM
Частота пам'яті 3600 МГц
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-21 %
Універсальна мобільна батарея ColorWay 15W MagSafe & Watch Wireless 10000mAh Aquamarine (CW-PB100LPA2MT-WPDD)
Sale
-40 %
Комплект бездротовий (клавіатура, миша) Canyon HSET-W5 White (CNS-HSETW5WT)
-0 %