Модуль пам`ятi SO-DIMM DDR3L 8GB/1600 DDR3 1,35V Goodram (GR1600S3V64L11/8G)
В наявності
Код: 115391
Виробник: Goodram
Характеристики
CAS Latency (CL) - CL11
Загальний об'єм пам`яті - 8 ГБ
Кількість модулів у комплекті - 1 шт
Оплата
Якість модулів пам'яті Goodram
Заводські випробування
CAS Latency (CL) CL11
Загальний об'єм пам`яті 8 ГБ
Колір зелений
Напруга живлення 1.35В
Наявність підсвічування без підсвічування
Призначення для ноутбуків
Стандарт пам'яті PC3-12800
Схема таймінгів 11-11-11
Тип оперативної пам'яті DDR3L
Форм-фактор SO-DIMM
Частота пам'яті 1600 МГц
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.