Телевізор Philips 40PFS6000/12
Телевізор Philips 40PFS6000/12
Телевізор Philips 40PFS6000/12
Телевізор Philips 40PFS6000/12
Телевізор Philips 40PFS6000/12
В наявності
Код: 126311
Виробник: Philips
Характеристики
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 200 х 200
Wi-Fi - є
Оплата
Отримайте краще зображення з FHD
Невеликий, розумний та універсальний
Колір і контрастність із HDR10 та HLG
Dolby Audio для чіткого, чистого звуку
Titan OS. Зручна ОС.
Легке під’єднання до мереж «розумного» дому
Додайте чіткості кожному слову з функцією підсилення вокалу
Європейські цінності в дизайні
Знайдіть розмір, який відповідає вашим потребам
Smart TV зі Smart TV
VESA 200 х 200
Wi-Fi є
Аудіо MP3, WAV, AAC, FLAC
Відео AVI, MKV, HEVC, H.264/MPEG-4 AVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9, HEVC (H.265), AV1
Відстань між ніжками 771 мм
Вага без підставки 5.05 кг
Вага з підставкою 5.1 кг
Внутрішня пам'ять 8 Гб
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 40"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц
Колір чорний
Оперативна пам'ять 1.5 ГБ
Операційна система Titan
Підтримка HDR є
Покриття екрана антивідблискове
Потужність звуку 2 х 8 Вт
Процесор зображення Pixel Plus HD
Роз'єми 3хHDMI, 2хUSB
Роздільна здатність екрану Full HD (1920х1080)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 892х517х84 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 892х539х210 мм
Технології звуку Dolby Audio
Технологія дисплея LED
Фото JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF
Цифровой тюнер DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Частота оновлення 60 Гц
0%
0%
0%
0%
0%