Телевiзор OzoneHD 19HN82T2
Телевiзор OzoneHD 19HN82T2
Телевiзор OzoneHD 19HN82T2
Телевiзор OzoneHD 19HN82T2
Телевiзор OzoneHD 19HN82T2
Телевiзор OzoneHD 19HN82T2
Телевiзор OzoneHD 19HN82T2
Sale
-5 %
Телевiзор OzoneHD 19HN82T2
В наявності
Код: 126304
Виробник: OzoneHD
До кінця акції:
Характеристики
Smart TV - без Smart TV
VESA - 75 х 75
Вага без підставки - 3 кг
Оплата
OzoneHD 19HN82T2  висока якість, доступна ціна.
Лаконічний дизайн
Реалістичне та чітке зображення
Потужний та чистий звук
Завдяки вбудованому медіаплеєру та двом 5 Вт вбудованим динамікам, Ви зможете  насолоджувати потужний та чистий звук улюбленого контенту. Підключення USB носія до телевізора OzoneHD 19HN82T2 дозволить перегляд бажаного контенту у найкращий якості зображення та потужним звучанням.
Просте та зручне з'єднання
Smart TV без Smart TV
VESA 75 х 75
Вага без підставки 3 кг
Діагональ екрану 19"
Енергоспоживання 22 Вт
Колір чорний
Комплект постачання ніжки, пульт ДК, батарейки, інструкція, гарантійний талон
Контрастність 3000:1
Операційна система без ОС
Потужність звуку 2 х 5 Вт
Роз'єми HDMI/VGA/USB
Розміри без підставки (ШхВхГ) 450х320х47 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 450х370х160 мм
Технологія дисплея LED
Цифровой тюнер DVB-T/C/T2
Час відгуку 7 мс
Частота оновлення 60 Гц
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Телевiзор OzoneHD 19HN82T2
Телевiзор OzoneHD 19HN82T2
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-24 %