Телевiзор OzoneHD 40FSN93T2
Телевiзор OzoneHD 40FSN93T2
Телевiзор OzoneHD 40FSN93T2
Телевiзор OzoneHD 40FSN93T2
Телевiзор OzoneHD 40FSN93T2
Телевiзор OzoneHD 40FSN93T2
Телевiзор OzoneHD 40FSN93T2
Телевiзор OzoneHD 40FSN93T2
Телевiзор OzoneHD 40FSN93T2
Телевiзор OzoneHD 40FSN93T2
Телевiзор OzoneHD 40FSN93T2
Телевiзор OzoneHD 40FSN93T2
Телевiзор OzoneHD 40FSN93T2
Sale
-2 %
Hit
Телевiзор OzoneHD 40FSN93T2
В наявності
Код: 126308
Виробник: OzoneHD
До кінця акції:
Характеристики
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 200 х 100
Wi-Fi - є
Оплата
Сучасний безрамний дизайн
Вражаюча якість зображення
Насичені кольори та глибокий контраст
Смарт-функції
Потужний процесор
Багатофункціональні підключення
Могутній звук
Два динаміки по 10Вт гарантують потужний та чистий звук, який доповнює ваш візуальний досвід та занурює вас у світ розваг.
Енергоефективність
OzoneHD 40FSN93T2 в середньому споживає 66 Вт електроенергії, що робить його дружнім до навколишнього середовища.
Комплект постачання
Роз’єми (порти):
2 x HDMI (1,3 А)
1 x Ethernet (RJ45)
1 х Wi-Fi антена (зовнішня)
2 x AV
2 x USB
1 x Вихід навушників
1 x Вхід для антен (RF)
1 x COAX
Smart TV зі Smart TV
VESA 200 х 100
Wi-Fi є
Вага з підставкою 8 кг
Діагональ екрану 40"
Колір чорний
Операційна система Android TV
Потужність звуку 2 х 10 Вт
Роз'єми HDMI/AV/USB
Роздільна здатність екрану Full HD (1920х1080)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 895x515x81 мм
Технологія дисплея LED
Цифровой тюнер DVB-T/C/T2
Частота оновлення 60 Гц
0
0%
0%
0%
0%
0%