Телевiзор OzoneHD 19HN93T2
Телевiзор OzoneHD 19HN93T2
Телевiзор OzoneHD 19HN93T2
Телевiзор OzoneHD 19HN93T2
Телевiзор OzoneHD 19HN93T2
Телевiзор OzoneHD 19HN93T2
Телевiзор OzoneHD 19HN93T2
Телевiзор OzoneHD 19HN93T2
Телевiзор OzoneHD 19HN93T2
Телевiзор OzoneHD 19HN93T2
Телевiзор OzoneHD 19HN93T2
В наявності
Код: 126305
Виробник: OzoneHD
Характеристики
Smart TV - без Smart TV
VESA - 75 х 75
Аудіо - AAC, MP3
Оплата
Стильний та зручний
OzoneHD 19HN93T2 має корпус із класичним дизайном та двома ніжками, що робить його ідеальним для будь-якого інтер’єру. Кріплення VESA ( 75x75 мм) дозволяє легко встановити телевізор на стіну, або ж розмістити його на будь-якій поверхні. Це оптимальне рішення для тих, хто цінує комфорт та функціональність у компактному виконанні.
Якісне зображення
Об’ємний звук
Функціональність та легкість у використанні
Можливості підключень
Живлення від постійного струму
Однією з важливих переваг моделі є можливість живлення від стабілізованого постійного струму з напругою 12В, що робить телевізор ідеальним варіантом для використання у транспорті або в умовах, де доступ до стандартної електромережі обмежений.
Smart TV без Smart TV
VESA 75 х 75
Аудіо AAC, MP3
Відео H.265, H.264, AVI, MP4, MKV
Відстань між ніжками 370 мм
Вага без підставки 3 кг
Вага з підставкою 3 кг
Діагональ екрану 19"
Енергоспоживання 22 Вт
Колір чорний
Комплект постачання ніжки, пульт ДК, батарейки, інструкція, гарантійний талон
Контрастність 1000:1
Операційна система без ОС
Потужність звуку 2 х 5 Вт
Роз'єми HDMI/VGA/AV/USB
Розміри без підставки (ШхВхГ) 450х320х47 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 450х370х160 мм
Технологія дисплея LED
Фото JPG
Цифровой тюнер DVB-T/C/T2
Час відгуку 6.5 мс
Частота оновлення 60 Гц
0%
0%
0%
0%
0%