Телевiзор OzoneHD 24FN93T2
Телевiзор OzoneHD 24FN93T2
Телевiзор OzoneHD 24FN93T2
Телевiзор OzoneHD 24FN93T2
Телевiзор OzoneHD 24FN93T2
Телевiзор OzoneHD 24FN93T2
Телевiзор OzoneHD 24FN93T2
Телевiзор OzoneHD 24FN93T2
Телевiзор OzoneHD 24FN93T2
Телевiзор OzoneHD 24FN93T2
В наявності
Код: 126307
Виробник: OzoneHD
Характеристики
Smart TV - без Smart TV
VESA - 75 х 75
Аудіо - AAC, MP3
Оплата
Сучасний дизайн та зручність
OzoneHD 24FN93T2 виконаний у стильному чорному кольорі, має тонкий корпус і передбачає можливість кріплення на стіну за допомогою стандарту VESA (75х75 мм). Телевізор також обладнаний стійкими ніжками, що забезпечують стабільне розміщення на будь-якій поверхні. Компактні розміри роблять його ідеальним для невеликих приміщень.
Висока якість зображення
Мультимедійні можливості
Звук та роз’єми
Телевізор обладнаний двома динаміками потужністю 5 Вт кожен, що забезпечує чистий та об’ємний звук. Завдяки наявності портів HDMI, VGA, USB, RF та AV IN, можна легко підключити до телевізора ігрові консолі, комп’ютери або інші пристрої. Для підключення навушників передбачений окремий вихід.
Енергоефективність та гнучкість живлення
OzoneHD 24FN93T2 споживає до 36 Вт електроенергії, що робить його економічним у використанні. Як і інші моделі бренду, є можливість живлення від стабілізованого постійного струму з напругою 12В, що робить телевізор ідеальним варіантом для використання у транспорті або в умовах, де доступ до стандартної електромережі обмежений, також телевізор можна підключати до адаптера живлення постійного струму 220В - 12В, що забезпечує гнучкість у використанні.
Smart TV без Smart TV
VESA 75 х 75
Аудіо AAC, MP3
Відео H.265, H.264, AVI, MP4, MKV
Відстань між ніжками 520 мм
Вага без підставки 3 кг
Вага з підставкою 2.6 кг
Діагональ екрану 24"
Енергоспоживання 36 Вт
Колір чорний
Комплект постачання ніжки, пульт ДК, батарейки, інструкція, гарантійний талон
Контрастність 1000:1
Операційна система без ОС
Потужність звуку 2 х 5 Вт
Роз'єми HDMI/VGA/AV/USB
Роздільна здатність екрану Full HD (1920х1080)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 549х340х48 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 549х377х172 мм
Технологія дисплея LED
Фото JPG
Цифровой тюнер DVB-T/C/T2
Час відгуку 6.5 мс
Частота оновлення 60 Гц
0%
0%
0%
0%
0%