Телевiзор Thomson 24HQG3S15C
Телевiзор Thomson 24HQG3S15C
Телевiзор Thomson 24HQG3S15C
Телевiзор Thomson 24HQG3S15C
Телевiзор Thomson 24HQG3S15C
В наявності
Код: 126441
Виробник: thomson
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 100 х 100
Оплата
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 100 х 100
Wi-Fi є
Відстань між ніжками 500 мм
Версія Bluetooth 5.1
Внутрішня пам'ять 8 Гб
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 24"
Колір чорний
Комплект постачання телевізор, пульт, підставка, документація
Оперативна пам'ять 1 Гб
Операційна система Google TV
Підтримка HDR є
Покриття екрана глянсове
Потужність звуку 2 х 3 Вт
Роз'єми 2хHDMI, 2хUSB, RF-in, AV, mini Jack, RJ45
Роздільна здатність екрану HD (1366х768)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 535x318x75 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 535x353x151 мм
Технології звуку Dolby Audio
Технологія дисплея QLED
Цифровой тюнер DVB-T/T2/C/S/S2
Частота оновлення 60 Гц
0
0%
0%
0%
0%
0%