Телевiзор Thomson 43FQG3S15
Телевiзор Thomson 43FQG3S15
Телевiзор Thomson 43FQG3S15
Телевiзор Thomson 43FQG3S15
Телевiзор Thomson 43FQG3S15
В наявності
Код: 126443
Виробник: thomson
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 200 х 200
Оплата
Кілька користувацьких профілів
Налаштуйте домашні розваги для кожного члена родини.
Спеціальний дитячий простір
Персональні рекомендації
Відкривайте для себе пропозиції до перегляду, адаптовані до ваших звичок і вподобань.
Голосове керування
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 200 х 200
Wi-Fi є
Аудіо MP3, WAV, AAC, FLAC
Відео AV1, AVI, H.264, H.265, MKV, MP4, MPG, TS, VP9, WEBM, WMV
Вага без підставки 7.7 кг
Вага з підставкою 8.4 кг
Версія Android 11
Версія Bluetooth 5.0
Внутрішня пам'ять 8 Гб
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 43"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц
Колір чорний
Комплект постачання телевізор, ніжки, пульт дистанційного керування, документація
Кут огляду 178° /178°
Оперативна пам'ять 1 Гб
Операційна система Google TV
Підтримка HDR є
Покриття екрана антивідблискове
Потужність звуку 2 х 8 Вт
Роз'єми 3хHDMI, 2хUSB, LAN, mini Jack
Роздільна здатність екрану Full HD (1920х1080)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 957х556х85 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 957х591х172 мм
Технології звуку Dolby Audio, Dolby Atmos
Технологія дисплея QLED
Фото JPG, PNG, BMP, GIF
Цифровой тюнер DVB-T/T2/C/S/S2
Час відгуку 8 мс
Частота оновлення 60 Гц
0%
0%
0%
0%
0%