Телевiзор Thomson Easy TV 32" HD 32HD2S13
В наявності
Код: 126454
Виробник: thomson
Характеристики
Smart TV - без Smart TV
VESA - 100 х 100
Вага з підставкою - 5 кг
Оплата
Smart TV без Smart TV
VESA 100 х 100
Вага з підставкою 5 кг
Діагональ екрану 32"
Колір чорний
Операційна система без ОС
Потужність звуку 2 х 8 Вт
Роз'єми HDMI/USB
Роздільна здатність екрану HD (1366х768)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 719х423х82 мм
Технологія дисплея LED
Цифровой тюнер DVB-T/T2/C/S/S2
Частота оновлення 60 Гц
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.