Телевiзор Thomson 32FQG3S15C
Телевiзор Thomson 32FQG3S15C
Телевiзор Thomson 32FQG3S15C
Телевiзор Thomson 32FQG3S15C
Телевiзор Thomson 32FQG3S15C
Телевiзор Thomson 32FQG3S15C
В наявності
Код: 126442
Виробник: thomson
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 100 х 100
Оплата
Розроблений з урахуванням гнучкості, цей телевізор оснащений адаптером живлення 12 В, що робить його ідеальним вибором для кемперів, будинків на колесах та подорожей на човні. Незалежно від того, чи ви в дорозі, чи вдома, ви ніколи не пропустите свої улюблені шоу. А завдяки регульованим бічним ніжкам, які зменшують ширину підставки з 60 см до 30 см, він легко поміститься навіть на компактних поверхнях.
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 100 х 100
Wi-Fi є
Аудіо AAC, AC3, EAC3, HE-AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X
Відео AVI, MPG, MOV, TS, MKV, DAT, MP4, VOB, FLV, H.264, H.265
Відстань між ніжками 640 мм
Версія Android 11
Версія Bluetooth 5.1
Внутрішня пам'ять 8 Гб
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 32"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц
Колір чорний
Комплект постачання телевізор, пульт, підставка, документація
Оперативна пам'ять 1 Гб
Операційна система Android TV
Підтримка HDR є
Покриття екрана глянсове
Потужність звуку 2 х 8 Вт
Роз'єми 3хHDMI, 2хUSB, LAN
Роздільна здатність екрану Full HD (1920х1080)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 720х423х81 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 720х456х151 мм
Технології звуку Dolby Audio
Технологія дисплея QLED
Тип матриці VA
Фото JPEG, BMP, GIF, MPO, PNG
Цифровой тюнер DVB-T/T2/C/S/S2
Час відгуку 8.5 мс
Частота оновлення 60 Гц
0%
0%
0%
0%
0%